Inwestycje publiczne

Ponad 50 000 Euro zebranych podczas charytatywnej gali rynku nieruchomości na rzecz Ukrainy

Gala Fight for Freedom
Szewczenko, Usyk i Kliczko wzięli udział w Gali Charytatywnej „Fight for Freedom” zorganizowanej w warszawskim hotelu Sheraton. Podczas Gali zebrano ponad 50 000 Euro.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na pomoc walczącej Ukrainie. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele polskiego rynku nieruchomości.

Gala charytatywna zgromadziła ponad 150 znamienitych gości i trzy światowej sławy legendy sportu wywodzące się z Ukrainy: Oleksandra Usyka, Andrija Szewczenko i Władimira Kliczko. Podczas charytatywnej aukcji, która odbyła się w trakcie wydarzenia, zebrano ponad 50 000 Euro dla trzech fundacji: Fundacji Usyk, Fundacji Kliczki i UNITED24, które zajmują się wspieraniem osób poszkodowanych przez wojnę i odbudową Ukrainy.

W czasie charytatywnej aukcji licytowano między innymi trening z Oleksandrem Usykiem, podpisane przez mistrza rękawice bokserskie, głośnik sygnowany przez Władimira Kliczkę, obraz ukraińskiej malarki Soni Moroziuk, tygodniowy, rodzinny pobyt w kurorcie w Północnej Walii, mecz golfowy z Andrijem Szewczenką, czy też bilety na dowolny piłkarski mecz rozgrywany przez drużynę Arsenalu Londyn.

Noc była niezapomniana! To fantastyczne osiągnięcie we wsparciu Ukrainy, które rozpoczęło się od śmiałej wizji zorganizowania tak znaczącego wydarzenia w okresie letnim. Frekwencja i wyniki były wyjątkowe, za co jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim naszym Gościom, Sponsorom i Partnerom oraz za całą ciężką pracę zespołów Revetas, Ceres, TriGranit, Patron Capital, Immo Lab, Sheraton, Usyk Foundation, Kliczko Foundation i fundacji United24. Planujemy powtórzyć wydarzenie Fight for Freedom w przyszłym roku – powiedział Eric Assimakopoulos, Założyciel Revetas Group i pomysłodawca wydarzenia.

Cały dochód z charytatywnych aukcji przeznaczony jest dla Fundacji Usyk, Fundacji Kliczko i UNITED24 na wsparcie ich projektów humanitarnych.

Źródło: Revetas.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora