Informacje dnia

Półmetek budowy kolejnej inwestycji Liebrecht & wooD na Pradze

MONOPOL - wizualizacja 1

Trwa budowa drugiej inwestycji Liebrecht & wooD na Pradze – MONOPOLU. Dwa budynki usługowo-handlowe (budynki M i N), połączone garażem podziemnym, powstają na działce wdłuż ul. Nieporeckiej. Architektura nowych budynków nawiązuje do industrialnego charakteru miejsca.

Budowa MONOPOLU realizowana jest od początku ubiegłego roku.
Firma Liebrecht & wooD nie zwolania tempa prac budowlanych i zapowiada, że pierwsi najemcy wprowadzą się do inwestycji w kwietniu 2021 r.

MONOPOL będzie nie tylko komfortowym, nowoczesnym miejscem do pracy, ale także idelanym miejscem do spotkań, zakupów, czy wypoczynku dzięki lokalizacji przy otwartym całą dobę Centrum Praskim Koneser. Użytkownicy biur oraz goście będą mogli korzystać z bogatej oferty: restauracyjnej, eventowej, usługowej, kulturalnej i handlowej tego miejsca.

– Bezsprzecznym atutem Monopolu jest bezpośrednie sąsiedztwo Konesera, które łacząc w sobie, aż 10 różnych funkcji, stało się nowym centrum lifestylowym Warszawy. Możliwość korzystania z jego pełnej infrastruktury to zaleta, która szybko przyciągnęła najemców. Jednak firmy zainteresowane Pragą wciąż mogą znaleźć u nas atrakcyjne przestrzenie – podkreśla Ilona Koski – Lammi odpowiedzialna za komercjalizację budynków biurowych w Liebrecht & wooD.

Inwestycja została zaprojektowana i jest realizowana zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Juvenes Projekt.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora