Konferencje

Podsumowanie 52 Kongresu WGN pod hasłem „Bezpieczeństwo, skuteczność, profesjonalizm”

Wykłady (46)

W dniach 24-25 września 2022 roku odbyła się 52 edycja Kongresu WGN. Wydarzenie zostało poprzedzone Konwentem Dyrektorów Grupy WGN, który odbył się 23 września br.

52 Kongres WGN odbył się w Ciechocinku, w Centrum Konferencyjnym Austeria. Część wykładową rozpoczął Kazimierz Kirejczyk – Przewodniczący Strategii Panelu Doradczego JLL, prezentując perspektywy na rynku mieszkaniowym w Polsce. Następny wykład poprowadziła radca prawny Ewa Klos-Rychter, która opowiadała o zimnych telefonach do klientów. Andrzej Stankiewicz z WGN Warszawa opowiadał uczestnikom o tym, jakimi narzędziami oraz w jaki sposób należy wykonywać profesjonalne fotografie. Jerzy Śliwa – Prezes Stowarzyszenia Zawodowych Mediatorów, poruszył kwestię skutecznych mediacji na rynku nieruchomości. Prezes Europejskiego Instytutu Nieruchomości, Jacek Kolibski, opowiadał o o przyszłości rynku nieruchomości inwestycyjnych w kraju.
Podczas drugiego dnia kongresu Natalia Wielgosz z WGN Nowa Sól opowiedziała uczestnikom wydarzenia, w jaki sposób odnosi spektakularne sukcesy na rynku nieruchomości. Rafał Kampczyk opowiedział o sposobach na bycie skutecznym pośrednikiem na rynku nieruchomości. Prezes WGN Leszek Michniak zaprezentował przykładowe fotografie, które przykuwają uwagę nabywców i pomagają w szybszym dopięciu transakcji. Robert Wojciechowicz z APP Solution zaprezentował szerokie możliwości programu inet.WGN.online.
52 Kongres WGN zakończył się podsumowaniem Prezesa Grupy WGN – Leszka Michniaka.