rynek nieruchomości na wynajem

Playtika otwiera pierwsze polskie biuro w nieruchomości inwestycyjnej Browary Warszawskie

notes
Wiodąca firma z sektora gier mobilnych Playtika® Holding Corp. (Nasdaq: PLTK) otworzyła swoje pierwsze biuro w Warszawie, w budynku Biura przy Warzelni, w kompleksie Browarów Warszawskich.

Firma dołącza tym samym do rosnącej liczby firm, które przenoszą się do nowo wybudowanego obiektu, znajdującego się na terenie dawnego XIX-wiecznego browaru Haberbusch i Schiele w warszawskiej dzielnicy Wola.

Otwarcie nowego biura w tak strategicznej lokalizacji pomoże zdynamizować regionalny rozwój Playtiki i rozszerzyć jej obecność na polskim rynku. Powierzchnia ok. 3300 m² jest gotowa na przyjęcie zarówno ponad 300 obecnych pracowników pracujących w trybie hybrydowym, jak i nowych talentów, które dołączą do firmy.

Rodzina Playtika® w Warszawie rozwinęła się szybko i stała się wielokulturowym centrum, w którym profesjonaliści i utalentowani deweloperzy nie tylko z Polski, ale z całego świata wspierają misję Playtika®, aby zapewniać rozrywkę w myśl hasła „Infinite Ways to Play” – komentuje Shlomi Aizenberg, Dyrektor Operacyjny w Playtika.

– W obecnym świecie potrzebujemy solidnego i mocnego elementu stabilizacji oraz inspiracji na przyszłość. Nowe biuro w tak wspaniałym miejscu, jakim są Browary Warszawskie, z pięknym wystrojem i wszystkimi udogodnieniami, daje nam pozytywną energię, jednocząc wszystkich pracowników Playtika z regionu, niezależnie od ich kraju pochodzenia. Dla mnie osobiście jest to kolejne niesamowite doświadczenie, którego jestem częścią. Mam ogromne szczęście pracować z tak wspaniałym zespołem – komentuje Arik Sandler, Wiceprezes ds. Operacji Biznesowych w Playtika.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora