Informacje dnia

Parki magazynowe od Prologis wyposażane są w urządzenia ratujące życie

20210312_114233_edited_web
Dynamiczny rozwój e-commerce przyczynił się do tego, że centra dystrybucyjne wypełniły się nowymi pracownikami i pojazdami.

W parkach Prologis pracują tysiące osób, a każdego dnia odwiedzają je kolejne setki – to kierowcy, goście, kontrahenci. Przy tak dużym przepływie osób ważne jest zapewnienie wszystkim maksymalnego stopnia bezpieczeństwa. Prologis podjął decyzję o wyposażeniu swoich magazynów urządzeniami, które ratują ludziom życie. Chodzi o defibrylatory AED, które będą do dyspozycji osób znajdujących się w magazynach Prologis. Urządzenia zostały już zamontowane na budynkach ochrony we wszystkich parkach w regionie Wrocławia, wkrótce pojawiają się na terenie całej Polski.

„Defibrylator AED to proste w obsłudze, automatyczne urządzenie, dzięki któremu każdy z nas może uratować ludzkie życie. Instalujemy je w łatwo dostępnych i dobrze widocznych miejscach. Mamy jednak nadzieję, że będzie to sprzęt, którego działania nigdy nie będziemy musieli wypróbować” – mówi Marta Glinka, Real Estate & Customer Experience Lead, Director Prologis.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora