rynek nieruchomości na wynajem

Park magazynowy CTP pod Warszawą uzyskało pozwolenie na użytkowanie i pozyskał nowego najemcę komercyjnego

66f0c8c6ec9649febfed607d052aacb5

Park magazynowy CTP pod Warszawą uzyskało pozwolenie na użytkowanie i pozyskał nowego najemcę komercyjnego.

Nieruchomość komercyjna CTPark Warsaw North zlokalizowana pod Warszawą ma już pozwolenie na użytkowanie. Jako pierwsza do nieruchomości wprowadzi się firma z sektora HVAC. Park magazynowy położony w Czosnowie to strategiczne miejsce pod względem komunikacyjnym. Główną osią gminy jest trasa E7, łącząca Polskę południową z północną częścią kraju, wzdłuż której działa coraz więcej lokalnych oraz międzynarodowych firm produkcyjnych i przemysłowych.

CTP, największy pod względem powierzchni najmu brutto deweloper i właściciel nieruchomości magazynowo-przemysłowych w Europie notowany na giełdzie, zakończył pierwszy etap budowy CTPark Warsaw North. Magazyn jest obiektem referencyjnym dla kolejnych przedsięwzięć inwestora. Budynek, położony zaledwie 16 kilometrów od północnej granicy Warszawy, ma powierzchnię ponad 64 000 mkw. CTPark Warsaw North jest magazynem o wysokości składowania do 10 metrów, w którym dachy przygotowane są do instalacji fotowoltaicznych. Inwestycja zapewnia także ładowarki do samochodów elektrycznych oraz obszerne place manewrowe, miejsca parkingowe i tereny zielone wokół budynku.

Oddaliśmy do użytkowania park biznesowy, który stanie się zapleczem logistycznym dla Warszawy od strony Gdańska. Jego usytuowanie w Czosnowie jest kluczowe z uwagi na rozbudowaną infrastrukturę drogową. To właśnie takie miejsca na mapie Polski mają największe znaczenie dla firm prowadzących dystrybucję towarów na skalę ogólnokrajową. Dlatego naszym obiektem są zainteresowani operatorzy logistyczni, sieci handlowe oraz lekka produkcja reprezentująca różne branże przemysłu. Takich lokalizacji poszukujemy, planując dalszy rozwój w całej Polsce, 

wyjaśnia Daniel Soboń, Leasing Manager w CTP Polska.

Źródło: CTP Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora