Informacje dnia

Park logistyczny MLP Pruszków II wynajął firmie North Coast 2500 m kw. powierzchni magazynowej

DJI_0384-HDR-logo_m

Firma North Coast wynajęła 2500 metrów kw. w parku logistycznym MLP Pruszków II.

Najemca przeniesie się do nowego obiektu w drugim kwartale 2022 roku. Spółka North Coast współpracuje z MLP Group od prawie 20 lat. W chwili obecnej najemca operuje z centrum logistycznego MLP Pruszków I, natomiast w drugim kwartale 2022 r. przeprowadzi się do nowo wybudowanej hali w parku MLP Pruszków II.
Projekt MLP Pruszków II to centrum logistyczne położone w okolicach Warszawy, ok. 5 km od Pruszkowa. Jest to największy kompleks w regionie, którego docelowa powierzchnia najmu to 359 tys. metrów kw. 

„Firma North Coast jest z nami od prawie samego początku istnienia MLP Group. Nowa umowa najmu oraz przeprowadzka do centrum logistycznego MLP Pruszków II jest potwierdzeniem, że oferta MLP Group jest atrakcyjna oraz dobrze dopasowana do oczekiwań najemcy. Nasza strategia „build & hold” sprawdza się w tym przypadku w 100%, wieloletni najemca docenia to, że podczas trwania umowy współpracuje z tymi samymi osobami odpowiadającymi za wysoką jakość świadczonych usług” – powiedziała Agnieszka Góźdź, Dyrektor Sprzedaży w MLP Group S.A.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora