Informacje dnia

Park Handlowy MultiBox w Płońsku podpisał umowę z nowym najemcą

Multibox_Płońsk (1)
W rozpoczynającym swoją działalność 24 października parku handlowym MultiBox w Płońsku, VISION EXPRESS otworzy jeden ze swoich pierwszych w Polsce punktów w nowym, mniejszym formacie, który sieć chce rozwijać w parkach handlowych.

Salon optyczny Vision Express zajmie w obiekcie powierzchnię 52 metrówkw. i zostanie otwarty w formacie „small concept store” zgodnie z przyjętą przez firmę strategią rozwoju. Vision Express jest niekwestionowanym liderem branży optycznej w Polsce, oferującym kompleksową ofertę zapewniającą profesjonalne usługi medyczne, najwyższej jakości okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne oraz soczewki kontaktowe.

MultiBox Płońsk o powierzchni najmu ok. 5.000 metrów kw. powstaje obok marketu Kaufland i restauracji McDonald’s, przyciągających codziennie klientów z całego regionu. Park handlowy położony jest blisko centrum miasta, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych oraz w sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych.

Obiekt jest obecnie w pełni skomercjalizowany.
Inwestorem i wykonawcą jest Zakład Budowlano-Remontowy BUDREM z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim. Za koncepcję komercyjną i wynajem obiektu odpowiedzialna była firma Mallson Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora