rynek nieruchomości na wynajem

Panattoni z kolejną nieruchomością inwestycyjną dla LPP

0d8cad6205a8cff7c84ca7b5d5f3c6e2

Panattoni jest liderem rynku nieruchomości przemysłowych w Europie. Deweloper dostarczy w 2022 r. aż 133 000 m kw. dla LPP.

LPP jest największą firmą odzieżową w regionie CEE. Aż 69 000 m kw. zajmie obiekt w ramach Panattoni Park Rzeszów North, którego budowa zakończy się w trzecim kwartale br. Nieruchomość komercyjna Panattoni Park Rzeszów North osiągnie docelowo 83 500 m kw. w ramach 2 budynków.

 

„Po ukończeniu realizacji w Rzeszowie, powierzchnia dostarczona przez nas dla LPP w kraju przekroczy 170 000 m kw. Cieszy nas, że możemy napędzać rozwój polskiego przedsiębiorstwa, które już zdobyło pozycję lidera w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, ale cały czas ma apetyt na więcej. Obiekt Panattoni po raz kolejny staje się kluczem do międzynarodowej ekspansji, ale także platformą rozwoju nowatorskich rozwiązań z zakresu obsługi klienta. Znów potwierdzamy, że nasza elastyczność nie ma granic, a nowe wyzwania tylko nas napędzają” – mówi Martyna Sochaczewska, Senior Leasing Manager z Panattoni i dodaje – „Postawienie LPP właśnie na Podkarpacie to także ważny krok dla rozwoju województwa, w którym póki co znaduje się bardzo mało nowoczesnej powierzchni przemysłowej. Panattoni już w 2015 roku dostrzegło potencjał i od tego czasu rozbudowuje swoje portfolio na tym obszarze, napędzając zainteresowanie regionem, który dzięki swojej lokalizacji pozwala na działalność krajową i międzynarodową”.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora