rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Panattoni realizuje nieruchomość inwestycyjną pod Warszawą dla Reynaers Aluminium

89d0e2191bea82e36e0502f2b654cba1

Panattoni realizuje nieruchomość inwestycyjną pod Warszawą. Inwestycja dostarczy blisko 29 000 m kw. powierzchni w ramach fabryki dla Reynaers Aluminium. 

Inwestycja, która zajmie 29 000 m kw. powstanie w Żabiej Woli – 35 km od Warszawy i pozwoli podnieść potencjał produkcyjny firmy o nowe linie oraz procesy produkcyjne. Z obiektu przedsiębiorstwo skorzysta w II kw. 2023 roku. Inwestycja przejdzie certyfikację metodą BREEAM na poziomie Excellent. Na jej terenie wdrożone zostaną rozwiązania z zakresu oszczędności wody, energii, jak i ograniczenia emisji CO2.

– „Postawienie na nas przez lidera w swojej branży, to zawsze najwyższa forma docenienia naszej pracy i umiejętności dopasowania rozwiązań do potrzeb klienta. Realizacja dla Reynaers Aluminium jest szczególnie znacząca, ponieważ produkty tej firmy odgrywają istotną rolę w przemianie branży nieruchomości w stronę zrównoważonego budownictwa i ograniczania emisji CO2 do atmosfery. Cieszy nas, że możemy spełniać ekologiczne ambicje przedsiębiorstwa, również na poziomie jego obiektów produkcyjnych.– mówi Sylwia Robakiewicz-Mokwińska, Senior Leasing Manager z Panattoni.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora