rynek nieruchomości na wynajem

Panattoni dostarczy 3000 m kw. dla Boeing Distribution Services w ramach nieruchomości komercyjnej Panattoni Park Rzeszów Airport III

739e9aff02e1ef5909eec4eec20316c7

Nieruchomość komercyjna Panattoni Park Rzeszów Airport III powstaje w sąsiedztwie portu lotniczego Rzeszów – Jasionka. Kompleks docelowo osiągnie ponad 67 000 m kw. w ramach 3 budynków.

Pierwsze dwie hale w ramach inwestycji dostarczą na rynek powierzchnię 33 000 m kw. Ich oddanie do użytku planowane jest na III kwartał br.
Panattoni, lider rynki nieruchomości przemysłowych w Europie, udostępni dodatkową powierzchnię dla Boeing Distribution Services (BDSI) w Dolinie Lotniczej. Globalny dostawca rozwiązań dla lotnictwa przenosi swoją dotychczasową działalność w Dolinie do większego budynku o powierzchni 3 000 m kw. w Panattoni Park Rzeszów Airport III, sąsiadującego z miejskim lotniskiem.

– „Obiekty dla branży lotniczej wymagają spełnienia bardzo wysokiego standardu warunków składowania, dlatego wybór do takiej realizacji właśnie Panattoni to podwójna nobilitacja. Współpraca z tym sektorem to kolejny ważny krok w rozwoju firmy i budowaniu naszej elastyczności, szczególnie, że postawił na nas jeden z największych graczy w branży. Pozostanie przedsiębiorstwa w regionie to także podkreślenie strategicznej pozycji Doliny Lotniczej i słuszności realizacji inwestycji Panattoni właśnie tutaj” – mówi Krzysztof Głut, Leasing Manager z Panattoni.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora