Informacje dnia

P. H. Rynek w Zawierciu podpisał umowę najmu ze znaną marką

Zawiercie_wizualizacja 4

Nowoczesny Park Handlowy RYNEK w Zawierciu pozyskał nowego najemcę – markę Pepco. Popularny dyskont znany ze swojej szerokiej oferty produktów – od odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, przez tekstylia, naczynia i zabawki, po artykuły sezonowe oraz dekoracje domowe – zajmie powierzchnię ponad 600 metrów kw.

Za komercjalizację Parku Handlowego Rynek odpowiada firma Mallson Polska.
Rozpoczęły się już prace budowlane na terenie budowy i przygotowanie pod fundamenty. Trwają zaawansowane rozmowy z kolejnymi najemcami na ostatnie wolne lokale. Otwarcie obiektu planowane jest na II połowę 2020 roku.

Nowoczesny park handlowy Rynek w Zawierciu powstaje blisko centrum miasta przy drodze krajowej nr 796 na trasie Katowice-Dąbrowa Górnicza. Inwestycja położona jest w najbardziej handlowym miejscu w mieście i wraz z niedawno otwartym marketem Lidl oraz sąsiednimi obiektami handlowymi takimi jak m.in. Biedronka, Netto, Bricomarche, Komfort i Jysk czy popularnym targowiskiem miejskim, stworzy największe skupisko przestrzeni zakupowej w regionie. W obiekcie znajdą się sklepy znanych marek sieciowych branży modowej, sportowej, obuwniczej, drogeryjnej, wyposażenia wnętrz i innych. Wygodne parkingi przed budynkiem zintegrowane z sąsiadującą ofertą handlową pozwolą mieszkańcom na komfortowe zakupy.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora