Informacje dnia

Outlety zyskują coraz większe uznanie wśród polskich konsumentów

LS001-070628-2304 (1)
Designer Outlet Warszawa ma za sobą dobry rok. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy zostało otwartych aż osiem nowych salonów.

Z roku na rok centra outletowe stają się w Polsce coraz bardziej popularne. Klientów przyciągają do nich znane marki, których asortyment dostępny jest w bardzo atrakcyjnych cenach. Każdego dnia promocyjne oferty w Designer Outlet Warszawa wynoszą od 30 aż do 70%, w związku z czym chętnych na zakupy nie brakuje.

„Cieszy nas fakt, że coraz więcej marek wybiera na lokalizację swoich sklepów Designer Outlet Warszawa – w 2018 roku było ich aż osiem. Są to popularne na całym świecie marki, często z segmentu premium – niektóre z nich otwierają jedyny swój sklep w Polsce właśnie u nas. Kierunek rozwoju naszego centrum poskutkował tym, że wielu nowych najemców doceniło potencjał, który drzemie w outlecie” –– mówi Katarzyna Ciemińska, Dyrektor Designer Outlet Warszawa.

Designer Outlet Warszawa to Centrum otwarte na spełnianie oczekiwań zakupowych klientów. Łączna powierzchnia wszystkich sklepów nowych najemców wynosi ponad 1100 m2.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora