rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Osiedle Bernadovo jedną z nielicznych inwestycji mieszkaniowych w Polsce realizowaną wg wymogów ekologicznej certyfikacji BREEAM na poziomie Very Good

Bernadovo fitness small
Gdański projekt Bernadovo będzie jedną z nielicznych inwestycji mieszkaniowych w Polsce realizowaną według wymogów ekologicznej certyfikacji BREEAM na poziomie Very Good.

Najnowsza inwestycja BPI Real Estate Poland zlokalizowana jest przy ul. Wzgórze Bernadowo w dzielnicy Mały Kack w Gdyni. Bernadovo jest drugim w Trójmieście i ośmym w Polsce projektem mieszkaniowym w portfolio belgijskiego dewelopera. Po raz pierwszy jednak BPI Real Estate Poland postawiło na realizację inwestycji mieszkaniowej według ekologicznej certyfikacji BREEAM, a projekt pod jej wymagania przygotowała ceniona pracownia ROARK Studio.
Idea przenikania się lasu i budynków stanowi oś całej koncepcji ekskluzywnego osiedla, w ramach którego powstanie 18 kameralnych budynków z 108 apartamentami o podwyższonym standardzie o powierzchni od 43 do 146 mkw z przynależnymi ogródkami, balkonami lub, w przypadku apartamentów położonych na najwyższych piętrach, tarasami o powierzchni nawet do 80 mkw.
Zakończenie realizacji inwestycji przewidziano na drugi kwartał 2024 roku, a jej generalnym wykonawcą jest CFE Polska – spółka z tej samej grupy kapitałowej, do której należy BPI Real Estate Poland.