Informacje dnia

Odkryty potencjał szkła w aranżacji wnętrz nieruchomości

TECEsquare szkło szare satynowe aranżacja

Szkło od lat inspiruje, znajdując coraz większe zastosowanie w aranżacji wnętrz. Ten niezwykle wdzięczny materiał cieszy się uznaniem oraz popularnością zarówno wśród producentów rozwiązań wykończeniowych, architektów, jak i użytkowników. W wariancie satynowym prezentuje delikatne, eleganckie i zmysłowe oblicze, wprowadzając niebywałą lekkość – także do pomieszczeń sanitarnych.

Szklane oprawy świetlne, płytki ceramiczne czy przestrzenie prysznicowe – to tylko wybrane przykłady jego funkcjonalności. Do wyboru mamy również wiele odcieni i wariantów wykończeniowych – z połyskiem, matowe, barwione, z wygrawerowanym wzorem. Jednak szczególną uwagę zwraca szkło z satynową powierzchnią – w wymiarze estetycznym zachwycające subtelnością i wyrafinowaniem, w użytkowym – ciepłem, delikatnością i przyjemnością w dotyku.

Nowością w ofercie firmy TECE jest odwodnienie liniowe TECEdrainline i przyciski spłukujące TECEsquare wykonane z precyzyjnie skrojonego satynowego szkła o grubości 5 mm.
Cztery nowe warianty TECEsquare – dostępne w kolorach: biel, czerń, szarość, piaskowy beż – otrzymały wysokiej jakości satynowe wykończenie, dzięki czemu odznaczają się ponadczasowym i szlachetnym wyglądem. Specjalne metody wypalania nadały im wyrafinowany efekt optyczny, piękne załamania światła i lekką, przejrzystą estetykę. W przypadku nowych wariantów szklane są zarówno płytka, jak i klawisze.

Źródło: TECE.