Informacje dnia

Nowy zakład produkcyjny firmy Cyprys Sp. z o.o. na wschód od Krakowa

Marta Nowik_media

Firma Cyprys Sp. z o.o. jest producentem i dostawcą gotowych systemów meblowych. Przedsiębiorstwo wynajęło 5 600 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej i biurowej na wschodzie Krakowa.

Przedsiębiorstwo Cyprys Sp. z o.o. wynajęło 5 600 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej i biurowej w prywatnej inwestycji po wschodniej stronie Krakowa. Firma AXI IMMO odpowiadała za kompleksowe usługi doradcze, w tym również reprezentowanie Klienta w negocjacjach. Najemca wprowadził się do nowej lokalizacji w czerwcu 2021 roku. Zakład produkcyjny zajął 5 450 mkw. powierzchni produkcyjnej, z kolei na dodatkowych 150 mkw. przeznaczono na przestrzeń biurowo-socjalną. Za transakcję ze strony firmy AXI IMMO odpowiadała Marta Nowik.

Decyzja o rozwoju naszej działalności i otwarciu drugiego zakładu produkcyjnego to realizacja długofalowych planów i konsekwentnej polityki wzrostu. Jesteśmy świadomi rosnących oczekiwań w stosunku do naszej pracy, a przede wszystkim terminowości dostaw względem Klientów. W kontekście nowego zakładu produkcyjnego poszukiwaliśmy dobrze skomunikowanej lokalizacji z dużym zapleczem wykwalifikowanych pracowników. Wschodnie rejony Krakowa były dla nas pod tym względem interesujące – mówi Paweł Cudzich, Prezes Zarządu, Cyprys Sp z o.o.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora