Z życia spółek

Nowy showroom Volvo w Starym Browarze

Showroom Volvo Firma Karlik w Starym Browarze

Firma Karlik, która od ponad 18 lat reprezentuje markę Volvo w Wielkopolsce oraz woj. lubuskim w połowie maja zagościła na stałe w przestrzeniach Starego Browaru. W showroomie o powierzchni ponad 230 mkw prezentuje na ekspozycji 4 modele szwedzkiej marki.

Otwarcie stałego showroomu Volvo Firma Karlik w Starym Browarze jest rezultatem owocnej, kilkuletniej współpracy między marką a poznańskim centrum. Firma Karlik kilkakrotnie organizowała w przestrzeni Browaru ekspozycje samochodów Volvo, w 2016 przez miesiąc prowadziła tu pop-upowy showroom, była także partnerem Klubu Klientów Starego Browaru.

Te formy współpracy pozwoliły na wzajemne poznanie potrzeb, zbudowanie relacji z klientami, a w końcu – otwarcie stałego salonu – mówi Renata Gralec, Dyrektor Centrum Stary Browar. Z Firmą Karlik łączą także wspólne wartości: miłość do designu, zaangażowanie w życie lokalnej społeczności: biznesowe i kulturalne.

Nowy showroom Volvo zlokalizowany jest na parterze Pasażu. Centralne miejsce w salonie zajmują samochody Volvo. Urozmaiceniem ekspozycji jest prezentacja produktów z autorskich linii Volvo Lifestyle: biżuterii pARTs, tworzonej ze zużytych części samochodów Volvo, torby szyte ze zużytych banerów reklamowych i akcesoria samochodowe. Okres otwarcia wzbogaca ekspozycja aut przed lokalem – na tzw. Placu Czterech Kolumn.