Informacje dnia

Nowy najemca w Carbon Tower we Wrocławiu

CARBON_TOWER_D07_0495-Edit-1MB

Grupa ENERIS dołączyła do najemców we wrocławskim biurowcu Carbon Tower zrealizowanym przez Cavatina Holding. Na swoje potrzeby firma wynajęła 705 mkw. komfortowej powierzchni biurowej klasy A.

Nowe biuro w budynku Carbon Tower już niedługo otworzy spółka z Grupy ENERIS, ogólnopolskiej firmy działającej w obszarze ochrony środowiska, specjalizującej w zakresie gospodarki odpadowej, wodno-ściekowej oraz energetyki odnawialnej. Firma oferuje kompleksowe usługi i infrastrukturę dla samorządów oraz biznesu w celu 100% odzysku surowcowego i energetycznego odpadów. W Grupie ENERIS pracuje zespół najwyższej klasy specjalistów z zakresu ochrony środowiska i ekonomii, dysponujący nowoczesnymi narzędziami i technologiami. Z usług spółki świadczonych na terenie kilkudziesięciu gmin w Polsce, korzysta prawie milion mieszkańców.

– Wybraliśmy budynek biurowy Carbon Tower na nową siedzibę naszej firmy z uwagi na bliskie sąsiedztwo głównych węzłów komunikacyjnych Wrocławia, ul. Legnickiej i AOW, oraz lotniska. Taka lokalizacja zapewni pracownikom sprawny dojazd i oszczędność cennego czasu. – mówi Sebastian Chojecki, Członek Zarządu, Dyrektor Generalny, ENERIS Ekologiczne Centrum Utylizacji Sp. z o.o.

Nowe biuro spółka ENERIS zajmie w II kwartale 2020 roku. Najemcy w procesie wyboru biura doradzała firma Brochocki i Biegański Nieruchomości.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora