Informacje dnia

Nowy najemca w biurowcu Nowogrodzka Square – kancelaria Noerr Biedecki

Nowogrodzka Square
Kancelaria Noerr Biedecki, polski oddział Noerr LLP, jednej z wiodących europejskich kancelarii prawnych, zawarła umowę najmu 1 100 mkw. powierzchni w biurowcu Nowogrodzka Square. Najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cresa.

Noerr jest niezależną kancelarią prawną świadczącą usługi doradztwa prawnego dla klientów na całym świecie. Nowe biuro kancelarii zajmie 1100 metrów kw. na trzecim piętrze biurowca Nowogrodzka Square.

„Jesteśmy dumni, że z roku na rok Noerr umacnia swoją pozycję w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, w tym również w Polsce. Nowe biuro będzie lepiej dostosowane do potrzeb naszych pracowników. Odzwierciedla ono również nasze zaangażowanie w dalszy rozwój na polskim rynku” – mówi Radosław Biedecki, Partner Zarządzający polskim biurem Noerr.

Nowogrodzka Square to butikowy budynek biurowy oddany do użytku w 2018 roku. Świetna lokalizacja przy dworcu Warszawa Centralna i łatwe do aranżowania nowoczesne przestrzenie biurowe przyciągają kolejnych najemców. Obiekt oferuje w sumie 11 500 metrów kw. powierzchni biurowej. Budynek został zaprojektowany i wybudowany zgodnie z wymaganiami budownictwa ekologicznego, co potwierdził certyfikat BREEAM przyznany z oceną „Excellent”. Właścicielem budynku jest firma deweloperska Yareal Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora