rynek nieruchomości na wynajem

Nowy najemca w biurowcu Equal Business Park

EBP_B_20171131 (2)

Kancelaria prawna Axelo Ostrowski, Domagalski i Wspólnicy zmienia lokalizację swojego Krakowskiego biura i przeprowadza się do Equal Business Park.

Kancelaria AXELO specjalizuje się w obsłudze prawnej i prawnopodatkowej przedsiębiorców. Poza Krakowem świadczy swoje usługi w: Warszawie, Rzeszowie /siedziba główna/, Mielcu i Nowym Sączu oraz na Ukrainie, we Lwowie. Najemca zajmie biuro, o łącznej powierzchni 132 m2, zlokalizowane na
2 kondygnacji budynku w kwietniu br.

NAI Estate Fellows reprezentowało AXELO w procesie transakcji najmu powierzchni. Za przeprowadzenie transakcji odpowiadała Karolina Drożyńska – Kierownik biura NAI Estate Fellows w Krakowie. Właściciela budynku reprezentował Krzysztof Kaczorek z Knight Frank.

Equal Business Park jest nowoczesnym i funkcjonalnym biurowcem klasy A, zlokalizowanym przy ulicy Wielickiej w Krakowie. Budynek składa się z 6 kondygnacji naziemnych oraz garażu podziemnego. Właścicielem budynku jest Cavatina Group. Do grona Najemców budynku należą: Grupa kapitałowa Integer, Regus oraz Antal, Nationale Nederlanden, Vorwerk.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora