rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Nowy hotel Holiday Inn w Gdańsku

HI Gdansk City Centre renderInterContinental Hotels Group ogłasza budowę hotelu  Holiday Inn® Gdańsk City Centre. Deweloperem obiektu będzie UBM Development AG, natomiast IHG będzie zarządzać hotelem. Otwarcie hotelu Holiday Inn® Gdańsk City Centre zaplanowano na 2019 rok.

Obecnie w Polsce działa sześć hoteli IHG, a kolejne sześć hoteli jest w trakcie realizacji.Nowy, 236-pokojowy hotel Holiday Inn® Gdańsk City Centre będzie ulokowany w centrum Gdańska, naprzeciw  mariny, tylko ok. 25 min. jazdy od lotniska.

Nowy hotel zaoferuje m.in. Open Lobby – przestrzeń, w której goście mogą spędzać czas wolny i pracować – w samym sercu hotelu. We wszystkich hotelach Holiday Inn® w Open Lobby zapewniony jest bezpłatny dostęp do Internetu WiFi.

Miguel Martins, Director Development Europe, IHG, powiedział: “Polska szybko staje się centrum dla podróży biznesowych i turystycznych. Dzieje się tak m.in. ze względu na rozwój ekonomiczny kraju w ostatnich latach. Staramy się dostosowywać lokalizacje i marki naszych hoteli do potrzeb i oczekiwań klientów. Jesteśmy niezwykle podekscytowani tym, że rozszerzamy portfolio IHG w Polsce o kolejny Holiday Inn razem z naszym wieloletnim partnerem UBM”.

Holiday Inn® to największa międzynarodowa marka hotelowa średniej półki. Na całym świecie rozwijanych jest obecnie 911 nowych hoteli Holiday Inn®.  W Europie działa obecnie 657 hoteli należących do IHG. Kolejnych 132 jest w planach (stan na 30 czerwca 2016 r.).


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora