Informacje dnia

Nowoczesny obiekt produkcyjno-magazynowy na terenie SEGRO Logistics Park Stryków

SEGRO_Logistics_Park_Stryków_Corning_2-min
Na terenie SEGRO Logistics Park Stryków powstał nowoczesny obiekt produkcyjno-magazynowy dla Corning Optical Communications, o powierzchni 39 200 m2.

Nowy projekt deweloperski został zrealizowany zgodnie z najwyższymi standardami budownictwa magazynowego zaledwie w ciągu nieco ponad ośmiu miesięcy. W czwartek 27 września nastąpiło jego oficjalne otwarcie z udziałem lokalnych władz oraz dyrekcji firm Corning Optical Communications i SEGRO.

Ponieważ region EMEA jest dla naszej firmy jednym z głównych obszarów rozwoju, zadecydowaliśmy, by rozbudować nasz polski oddział i zwiększyć moce produkcyjne w Strykowie. To odpowiedź na potrzeby dostawców światłowodowych i operatorów centrów danych w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce. Po dwunastu latach owocnej współpracy zdecydowaliśmy się, aby na partnera do realizacji kolejnego obiektu ponownie wybrać firmę SEGRO. Jesteśmy zadowoleni zarówno z jakości nowego budynku, jak i krótkiego czasu realizacji projektu. Mamy nadzieję, że przełoży się to nie tylko na umocnienie naszej pozycji jako lidera rynku, ale również poszukiwanego pracodawcy” – mówi Mariusz Bielawski, Dyrektor Zakładu, Członek Zarządu, Corning Optical Communications Polska.

 

SEGRO Logistics Park Stryków jest największym centrum logistycznym SEGRO w Europie Centralnej.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora