rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Nowoczesny kompleks mieszkalno-usługowy w Gdyni z nagrodą Budowa Roku 2020

©Tom Kurek_PORTOVA_wnętrzaPortova jest nowoczesnym kompleksem mieszkalno-usługowym, który jest  zlokalizowany w sercu Gdyni.

Inwestycja otrzymała nagrodę I stopnia i tytuł Budowy Roku 2020 r. Siedemnastopiętrowy projekt mieszkalno-usługowy zaprojektowany został w duchu modernizmu. Jest to inwestycja spod szyldu trójmiejskiego dewelopera Invest Komfort.
Tegoroczny tytuł Budowy Roku a tym samym nagrodę I stopnia zdobyła Portova – nowoczesna inwestycja, które otworzyła kolejny rozdział w historii miasta.
W ramach budowy inwestycji, deweloper Invest Komfort współfinansował przebudowę pobliskiego węzła drogowego. W ramach prac powstały też m.in. ścieżki rowerowe i szpalery drzew.

We wtorek, 28 września, w Warszawie odbyło się rozdanie nagród dla najlepszych projektów budowlanych w Polsce. Konkurs, organizowany przez ekspertów z Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa, posiada już długą tradycję. W tym roku odbyła się jego 31 edycja. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz p.o. Głównego Inspektora nadzoru Budowlanego – Dorota Cabańska.