rynek nieruchomości na wynajem

Nowi najemcy w OVO Wrocław

ovo-wroclaw_2Działają już hotel DoubleTree by Hilton i OVO Bar & Restaurant, skompletowani są najemcy strefy health & beauty, teraz czas na następną restaurację, kawiarnię i butik. Nowi najemcy w tej części to Campo, autorski pomysł na grill house, Isabell Boutique by Milano oraz Etno Cafe.

Campo to współczesny grill house serwujący argentyńskie steki oraz autorską kuchnię z południowoamerykańskimi akcentami. Etno Cafe jest wrocławską kawiarnią i rzemieślniczą palarnią kawy. Sprowadza unikalne gatunki kawy m.in. z Etiopii, Brazylii, Papui Nowej Gwinei lub Gwatemali.  Isabell Boutique by Milano oferuje bogaty wybór z kolekcji high-fashion najbardziej znanych światowych marek, jak również modne dodatki i akcesoria.

– Komercjalizację prowadzimy konsekwentnie, tak by oferta najemców jak najlepiej się uzupełniała. Zgodnie z założeniem projektu OVO Wrocław kreujemy w ten sposób zupełnie nową jakość przestrzeni we Wrocławiu, gdzie futurystyczna forma doskonale współgra z różnorodnością funkcji i jakością usług dla najbardziej wymagających – mówi Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław.

Największym najemcą w OVO Wrocław jest hotel DoubleTree by Hilton Wroclaw. Oferuje 189 pokojów, w tym 54 o podwyższonym standardzie włączając mierzący 113 mkw. Apartament Prezydencki, a także Executive Lounge. Do dyspozycji hotelowych gości jest również 10 sal konferencyjnych, uwzględniając salę balową.

Przestrzeń handlowo-usługowa w OVO Wrocław zajmuje łącznie 4 600 mkw. Obecnie najemcy zajęli już ponad 75% tej powierzchni.

OVO Wrocław to wielofunkcyjny kompleks z apartamentami, biurami oraz hotelem DoubleTree by Hilton, zaprojektowany przez prestiżową paryską pracownię GSArch (architektem koncepcyjnym jest Asaf Gottesman). Znajduje się w centrum miasta, w odległości krótkiego spaceru od Rynku. Wszelkie marki dostępne będą od strony ulicy Traugutta oraz od strony zielonego patio, gdzie planowane są koncerty jazzowe, otwarte kino plenerowe i pokazy mody.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora