Informacje dnia

Nowi najemcy i przestrzenie w SKENDE w Lublinie

umowa

Centrum SKENDE Shopping rozwinęło swoją ofertę handlową. Działalność otworzyli tu nowi najemcy – sklep Monnari, ECCO Outlet, restauracja Zahir Kebab oraz lodziarnia „U Lodziarzy”. Ale to nie wszystko, po zakupach klienci mogą zrelaksować się w niedawno otwartym miejscu spotkań – Szwedzkim Stole, który kusi pyszną kawą, goframi oraz licznymi warsztatami kulinarnymi.

Do sklepów z odzieżą dołączyła polska marka modowa Monnari, oferująca ponadczasowe i eleganckie ubrania, dodatki i torebki dla kobiet. Niepowtarzalność jej asortymentu polega na limitowanych kolekcjach przygotowanych przez doświadczonych projektantów. W centrum handlowym pojawił się też ECCO Outlet, w którym na Klientów czekają rabaty nawet do -80 %.
Oferta gastronomiczna SKENDE także wzbogaciła się o nowych najemców. Miłośnicy tureckich przysmaków mogą spróbować dań orientalnej kuchni w restauracji Zahir Kebab, która oprócz najbardziej popularnych i znanych przez wszystkich kebabów, serwuje także inne tradycyjne dania. Z kolei smakosze lodów, wytworzonych z naturalnych składników dobrej jakości, znajdą swoje ulubione desery pod szyldem lodziarni „u Lodziarzy”.
To nie koniec nowości. Grono najemców SKENDE powiększył także sklep Media Expert, należący do największej sieci elektromarketów w Polsce. Klienci zyskali jeszcze większy wybór sprzętu RTV, AGD, komputerów i smartfonów.
Centrum od początku istnienia rozwija misję tworzenia miejsca spotkań, dlatego można tu znaleźć bogatą listę atrakcji dla dzieci, ale także i dorosłych.
Od niedawna działa Szwedzki Stół – przestrzeń, łącząca w sobie kawiarnię
i profesjonalne studio kulinarne, gdzie każdy ma okazję zorganizować swoje prywatne lub biznesowe wydarzenie. Na co dzień można tu zjeść gofry, naleśniki i wypić kawę z lokalnej palarni, a także wziąć udział w warsztatach kulinarnych prowadzonych przez profesjonalnych szefów kuchni i lubelskich blogerów.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora