rynek nieruchomości na wynajem

Nowi najemcy handlowi wzbogacają tenant-mix Solaris Center w Opolu

heidi-sandstrom-466619-unsplash
Do grona najemców Solaris Center dołączyły marki Tezenis i Vininova. Dla obu marek to pierwsze salony w Opolu i regionie.

Centrum Handlowe Solaris Center  to nowoczesny i funkcjonalny obiekt handlowo-rozrywkowy, zlokalizowany w sercu Opola. Obiekt ma powierzchnię blisko 28 tys. mkw. GLA znajduje się 140 sklepów renomowanych polskich i zagranicznych sieci.

Pierwszy w Opolu butik Tezenis, zajmujący powierzchnię 139,83 mkw., oferuje klientom szeroki wybór bielizny, piżam i odzieży homewear zarówno dla kobiet, mężczyzn i dzieci.
Vininova to wyjątkowy sklep z winami i alkoholami z całego świata. Choć już trzynasty w ogólnopolskiej sieci, to również pierwszy w Opolu. Sklep o powierzchni 44,43 mkw. zlokalizowany jest na poziomie 0, w sąsiedztwie salonu jubilerskiego W.Kruk.

– Cieszy nas fakt, że na rozwój w regionie i na swoje pierwsze spotkanie z klientami w Opolu, obie marki wybrały centrum handlowe Solaris. Dzięki temu zyskuje nasza strefa smaku oraz oferta modowa skierowana do młodszych klientów naszego centrum – mówi Aleksandra Mastalerz, Regional Marketing Manager NEPI Rockcastle.

mat.prasowy


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora