Informacje dnia

Nowe mieszkania we Wrocławiu na sprzedaż w ramach inwestycji przy Bacciarellego 54

Osiedle Bacciarellego 54 we Wrocławiu
Wrocław – miasto gamma według rankingu Globalization and World Cities – wzbogaci swoją ofertę mieszkaniową o kolejne 91 lokali. Trei Residential uruchomił już sprzedaż wszystkich mieszkań w ramach trzeciej fazy budowy osiedla na Wielkiej Wyspie. To obecnie jeden z najważniejszych projektów deweloperskich w stolicy Dolnego Śląska.

Wrocław uznawany jest za miasto, będące ważnym ośrodkiem biznesowym dla gospodarek międzynarodowych i łączące mniejsze ekonomicznie regiony.

„Wrocławianie ostrożnie i ze spokojem planują inwestycję w nowe lokum. Nadal kluczowym kryterium wyboru pozostaje lokalizacja. To ten czynnik odgrywa największą rolę zarówno w przypadku inwestorów prywatnych, kupujących na własny użytek lub pod wynajem, jak i instytucjonalnych. Osiedle Bacciarellego 54, jakie budujemy na Wielkiej Wyspie, cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Wchodzimy właśnie w trzeci już etap tego przedsięwzięcia. Rozpoczynamy sprzedaż 91 lokali w trzech kolejnych budynkach. Z punktu widzenia naszych klientów, Bacciarellego 54 jest osiedlem kompletnym, ponieważ oferuje różnorodne metraże, doskonałą lokalizację, rozległe otoczenie zieleni oraz udogodnienia życia codziennego jak choćby stragan ze świeżymi owocami i warzywami usytuowany w pobliżu osiedla, dyskont, czy park do wyłącznej dyspozycji mieszkańców,

mówi Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.

280 mieszkań nad Odrą

Wrocławskie osiedle dewelopera Trei Residential usytuowane jest w dzielnicy Śródmieście, przy ul. Bacciarellego 54. Docelowo będzie się składać z 14 budynków. Cała III faza projektu jest już w sprzedaży i zakłada budowę 91 mieszkań. W kwietniu br. mają ruszyć prace konstrukcyjne trzeciego etapu, a czwarta część planu budowy osiedla zakłada powstanie kolejnych 100 mieszkań.
Pierwszy etap tej inwestycji z 62 lokalami został oddany do użytku wiosną 2020 r. Obecnie w gotowych i zamieszkałych już blokach dostępnych jest jeszcze kilka ostatnich wolnych mieszkań. W ramach drugiej fazy, aktualnie w budowie są trzy wille z 27 apartamentami o podwyższonym standardzie. Prace budowlane zostaną zakończone w IV kwartale 2021 r. Atutami Bacciarellego 54 są między innymi kameralna zabudowa i różnorodność lokali, dzięki czemu klienci mogą wybierać wśród mieszkań o metrażu od 29 mkw. poprzez 2, 3 i 4-pokojowe lokale, aż po apartamenty 6-pokojowe i dwupoziomowe liczące powyżej 120 mkw. powierzchni.

Koncepcja naszego osiedla we Wrocławiu opiera się na zapewnieniu mieszkańcom miejsca komfortowego, spokojnego i cichego wśród zieleni, nad Odrą, ale nadal blisko centrum miasta oraz atrakcji życia kulturalno-społecznego. Udało nam się stworzyć taki projekt, który trafia w gust i spełnia oczekiwania zarówno rodzin, jak i singli, a także inwestorów. Wrocławski rynek mieszkaniowy oceniam jako stabilny i z dużym potencjałem. Mimo pandemii i sytuacji gospodarek krajowych UE wywołanych przez kolejne tzw. lockdowny, nasza inwestycja realizowana jest zgodnie z planem, a zainteresowanie kupnem mieszkania na Bacciarellego 54 utrzymuje się na stałym, wysokim poziomie. To jedna z naszych flagowych nieruchomości, której aż 70% zajmują tereny zielone,

 podsumowuje Jacek Wesołowski.

Nowe trendy zostaną z nami na dłużej

Liczne badania ankietowe serwisów nieruchomościowych potwierdzają tezę, że potencjalni nabywcy, mimo trwającej nadal pandemii, nie zamierzają rezygnować z zakupu mieszkania. Jednak teraz ich uwagę skupiają osiedla, które oprócz dogodnej lokalizacji, oferują także możliwość bezpośredniego kontaktu z naturą, strefy relaksu, a obowiązkowo balkon lub taras we własnym „M”. Deweloper Trei Residential zadbał także o to, by wszystkie miejsca parkingowe były zlokalizowane w podziemiach budynków mieszkalnych.