Informacje dnia

Nowe kolekcje Opoczno Impressions idealne do sensualnych wnętrz nieruchomości inwestycyjnych

Kolekcja Sensuella Opoczno Impressions

Opoczno wprowadził na rynek nowe kolekcje, które idealnie nadają się do sensualnych wnętrz nieruchomości inwestycyjnych.

Chodzi o kolekcje Opoczno Impressions. Subtelny kremowy beton, ciepły piaskowiec czy klimatyczna miedź, to oryginalne interpretacje popularnych odcieni beżów w nowych kolekcjach Opoczno. Najnowsze propozycje polskiego producenta płytek i gresów, zaprojektowane z myślą o różnych potrzebach użytkowników, świetnie wpisują się w aranżacje wnętrz w wielu konwencjach. W kolekcjach Triana, Sensuella, First Row i Metaliko ciepłe barwy efektownie łączą się z grafiką cementu, wzorem piaskowca, linearnymi strukturami i dekoracyjnymi mozaikami. Paleta kolorystyczna obejmuje zarówno delikatne kremowe odcienie, jak też rdzawe rudości i głębokie brązy.

– Po okresie dominacji wzorów betonu i szarości nadchodzi zdecydowana zmiana na pozycji lidera wnętrzarskich trendów. Na topie aktualnych propozycji niewątpliwie plasują się beże. Dlatego nie mogło ich zabraknąć wśród naszych najnowszych propozycji stworzonych z myślą o urządzających łazienki – mówi Marcelina Skupińska, Senior Product Manager Opoczno. – W kolekcjach Opoczno Impressions beże pojawiają się w nieszablonowych zestawieniach: z grafiką cementu, linearnymi strukturami, zaskakują też ciekawymi dekoracjami. Taka różnorodność pozwala dopasować płytki w trendowej kolorystyce do łazienek w wielu konwencjach.