Informacje dnia

Nowa Stacja w Pruszkowie z nowymi umowami najmu powierzchni

Nowa_Stacja_2021

Wkrótce w Centrum Handlowo- Rozrywkowym Nowa Stacja zostaną otwarte dwa nowe sklepy Gatta oraz Dealz. Salon Gatta rozpocznie działalność już w kwietniu, a Dealz na przełomie kwietnia i maja b.r.

„Cieszymy się, że kolejne firmy dostrzegają potencjał naszego centrum. Pandemia i ograniczenia z nią związane zweryfikowały rynek. Nam po pierwszym lockdownie udało się sprawnie powrócić do „formy“ sprzed pandemii, mimo iż część rozrywkowa centrum nie mogła i nadal nie może działać .“ – mówi Maciej Krzewiński COO i Członek Zarządu firmy ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji. – „Naturalnie drugi lockdown utrudnił nam zadanie, ale nie był to czas stracony. Wykorzystaliśmy go na uporządkowanie centrum i optymalizację, dzięki której wygenerowaliśmy powierzchnię dla nowych najemców. Dziś optymistycznie patrzymy w przyszłość. Cieszy nas poszerzenie oferty o nowe marki, które nie były dotychczas dostępne w Pruszkowie. Jesteśmy zadowoleni, że nasza koncepcja kompaktowego centrum z kompleksową ofertą handlową, silnie związanego z lokalną społecznością, dobrze sprawdza się w nowej rzeczywistości.“

Nowe marki, które wkrótce pojawią się w Nowej Stacji mają już ugruntowaną pozycję na rynku. Gatta jest znanym, polskim producentem wysokiej jakości rajstop, skarpet, bielizny i odzieży damskiej. Choć w jej ofercie przeważają produkty dla kobiet, to także mężczyźni i dzieci znajdą tam coś dla siebie. Firma rozpoczęła działalność 25 lat temu i od tego czasu stale się rozwija. Jej domeną są rajstopy, tworzone w oparciu o nowoczesne technologie produkcyjne. Oprócz tego Gatta oferuje elegancką bieliznę, kostiumy kąpielowe oraz modne damskie ubrania. Salon Gatta o powierzchni 53 m2, który otworzy się na poziomie 0, w pasażu modowym, będzie znakomitym uzupełnieniem dotychczasowej oferty handlowej Nowej Stacji.

Z kolei Dealz jest międzynarodową siecią sklepów wielobranżowych należących do Pepco Group. W Dealz można znaleźć produkty znanych marek w korzystnych cenach. Szeroki asortyment ponad 3000 markowych produktów zapewnia wyjątkowy wybór artykułów: spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt. Pierwszy sklep tej marki został otwarty w Polsce w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania. Dziś sklepów jest już blisko 80, a kolejny niebawem otworzy się w Nowej Stacji. Salon Dealz będzie się mieścił na poziomie 0, niedaleko wejścia od Sienkiewicza, w lokalu o powierzchni 446 m2.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora