Informacje dnia

Nowa inwestycja komercyjna na terenie Bydgoszczy – ruszyła budowa nowego Salonu Agata

Agata_przy Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz
Agata S.A., jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich firm oferujących meble
i akcesoria wyposażenia wnętrz, we wrześniu br. rozpoczęła budowę nowego sklepu w Bydgoszczy. Zakończenie inwestycji przy Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz jest planowane na 3. kwartał 2021 roku. Będzie to trzeci po Włocławku i Toruniu salon tej sieci w województwie kujawsko-pomorskim.

Budowa Salonu Agata w Bydgoszczy rozpoczęła się w pierwszych dniach września. Obecnie przy ul. Jasinieckiej, gdzie powstaje obiekt, trwają roboty ziemne i żelbetowe. Łączna powierzchnia obiektu wyniesie 14 400 mkw. W ramach inwestycji powstanie także parking, na którym znajdzie się 140 miejsc dla klientów salonu.

Jak informują przedstawiciele spółki, przedsięwzięcie zostanie zakończone w 3. kwartale 2021 r. Generalnym wykonawcą jest sieć Agata S.A.

Firma Agata S.A. nieustannie inwestuje w nowe punkty sprzedaży, tym samym dając większe możliwości dostępu do szerokiego wyboru asortymentu dla mieszkańców kolejnych regionów Polski. Umiejscowienie nowego salonu Agata w sąsiedztwie Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz to rozwiązanie, które zapewni naszym klientom wysoki komfort zakupów – komentuje Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny Agata S.A.

Źródło: Agata S.A.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora