rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość komercyjna Warsaw Trade Tower z nowym najemcą

Warszawskie perełki wśród nieruchomości komercyjnych z portfolio Globalworth

Warszawska nieruchomość komercyjna Warsaw Trade Tower z nowym najemcą.

W dniu 29 stycznia w wieżowcu Warsaw Trade Tower na warszawskiej Woli otworzy się innowacyjne studio fitness popularnej australijskiej sieci F45. Lokal sieci F45 w Warsaw Trade Tower to drugie w Polsce studio dynamicznie rozwijającej się australijskiej sieci fitness, która obecna jest już w 2500 lokalizacjach w 45 krajach.
Warsaw Trade Tower to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najwyższych budynków biurowych Warszawy. Licząca 42 piętra, 208 m wysokości i ponad 45 000 mkw. powierzchni biurowej wieża zlokalizowana jest przy ulicy Chłodnej 51 na Woli. W 2019 roku nieruchomość uzupełniła portfolio Globalworth – czołowego inwestora biurowego w Europie Środkowo-Wschodniej.


F45 to hybryda pomiędzy energetycznymi i motywującymi zajęciami w grupie, a nastawionym na technikę i rezultaty treningiem personalnym. Innowacyjne programowanie, indywidualne podejście, dwóch światowej klasy trenerów na każdej sesji oraz wspierająca społeczność to mieszanka gwarantująca rezultaty. Cieszymy się, że nasze nowe studio pojawi się teraz w samym sercu biznesowego centrum Warszawy, w Warsaw Trade Tower. Jesteśmy otwarci nie tylko dla najemców budynku, ale dla wszystkich, którzy chcieliby zacząć prowadzić zdrowy tryb życia. Obecnie prowadzimy limitowaną przedsprzedaż karnetów z gwarancją dożywotniej zniżki – to najlepszy moment, żeby się zapisać.

 

mówi Mateusz Kubiś odpowiedzialny za wprowadzenie konceptu F45 do Polski.

 

Dokładamy starań, aby Warsaw Trade Tower był atrakcyjnym miejscem zarówno dla naszych najemców, jak i lokalnej społeczności. Nasz budynek już teraz oferuje szeroki wachlarz udogodnień, które są dostępne dla każdego z poziomu atrium – między innymi przedszkole, piekarnia, kiosk, kawiarnia, Paczkomat, a już niebawem też restauracja oraz stacje do ładowania samochodów i hulajnóg elektrycznych. Teraz dołącza do nich również F45, dzięki czemu najemcy WTT oraz mieszkańcy Warszawy będą mieć dostęp do nowoczesnego klubu fitness bazującego na innowacyjnych metodach treningu.

 

mówi Weronika Maria Kuna, Leasing Manager w Globalworth Poland.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora