rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość komercyjna SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki z najemcą na 10 500 m2

SLP Poznań, Komorniki_render

Firma SEGRO, wiodący deweloper, zarządca i właściciel nowoczesnej powierzchni magazynowej, wynajęła firmie Vilmorin Garden 10 500 m2 powierzchni w nieruchomości komercyjnej SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki.

Nieruchomość komercyjna SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki położony jest w bliskiej odległości od Poznania (10 km), przy skrzyżowaniu autostrady A2 i drogi krajowej nr 5 z Poznania do Wrocławia. Obiekt został oddany do użytku w 2021 roku. Wieloletni klient SEGRO prowadzi działalność na znacznie większej i nowocześniejszej powierzchni.
Vilmorin Garden, należący do francuskiej firmy Vilmorin Jardin, zajmuje się konfekcjonowaniem i dystrybucją nasion kwiatów, warzyw i ziół, a także cebulek kwiatowych oraz wysokiej jakości mieszanek traw dostarczanych przez największego na świecie producenta, duńską firmę DLF. Firma jest wieloletnim klientem SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki i od pewnego czasu skaluje działalność w nowo wybudowanym obiekcie, na podstawie umowy typu pre-let na 10 500 m2 powierzchni.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą SEGRO, która od lat nieprzerwanie dostarcza wysokiej jakości usługi. Wsparcie dedykowanych Kierowników ds. Technicznych i Nieruchomości, a także atrakcyjna lokalizacja parku znacznie ułatwiają nam codzienną działalność. Były to główne czynniki, które skłoniły nas do przedłużenia umowy w ubiegłym roku – mówi Władysław Peter, Prezes Zarządu Vilmorin Garden.

Długoterminowa umowa z Vilmorin Garden utwierdza nas w przekonaniu, że prowadzone przez nas działania są satysfakcjonujące dla naszych klientów. Nowszy magazyn, doskonała lokalizacja parku w Komornikach pod Poznaniem oraz bliskość autostrady A2 zdecydowanie ułatwiają rozwój biznesu – podkreśla Waldemar Witczak, Dyrektor SEGRO w Poznaniu, Centralnej Polsce i Warszawie.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora