rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość komercyjna SEGRO Industrial Park Tychy 1 z najemcą na prawie 2500 m²

Transport wjeżdża do SEGRO Industrial Park Tychy 1
TVM Transport sp. z o.o., należąca do międzynarodowej grupy kapitałowej TVM specjalizującej się w transporcie drobnicowym, wynajęła prawie 2500 m² w nieruchomości komercyjnej SEGRO Industrial Park Tychy 1.

Powierzchnia magazynowa zostanie w całości przeznaczona do obsługi pojazdów o masie powyżej 3,5 tony. W transakcji pośredniczyła firma doradcza CBRE.

– Cieszymy się z nawiązania współpracy z grupą TVM i wierzymy, że decyzja o wynajęciu powierzchni logistycznej w SEGRO Industrial Park Tychy 1 przyczyni się do jej dalszego rozwoju. Wielkim atutem naszego parku jest lokalizacja w Katowickiej Strefie Ekonomicznej, Podstrefie Tychy, a zatem sąsiedztwo wielu wiodących firm z branży motoryzacyjnej. Duża ilość ramp przypadających na liczbę metrów kwadratowych powierzchni magazynu sprawia, że obiekt SEGRO idealnie pasuje do profilu działalności naszego nowego klienta. Mamy nadzieję, że te oraz inne atuty parku SEGRO w Tychach usprawnią prowadzone przez grupę TVM operacje logistyczne w Polsce i Europie – komentuje Joanna Janiszewska, Dyrektor Regionalna SEGRO.

SEGRO Industrial Park Tychy 1 wyróżnia się na rynku doskonałą lokalizacją na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej, oferując inwestorom możliwość skorzystania z przywilejów podatkowych. Dzięki położeniu w pobliżu najważniejszych szlaków komunikacyjnych, nowoczesny park magazynowy SEGRO gwarantuje również łatwy dostęp do rozbudowanej sieci dróg i autostrad. Bliska odległość od drogi krajowej nr 44 (Gliwice-Kraków) zapewnia dostęp do drogi ekspresowej S1 oraz trasy Europejskiej E75 (Toruń-Łódź-Tychy). Całkowita powierzchnia parku wynosi 55 700 m2.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora