rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Nieruchomość komercyjna Renaissance Tower w Warszawie w portfelu Adgar Poland

_YAS3876Nieruchomość komercyjna Renaissance Tower w Warszawie w portfelu Adgar Poland. Spółka sfinalizowała transakcję zakupu biurowca w stolicy.

Nieruchomość komercyjna zlokalizowana na warszawskiej Woli powiększy stołeczną ofertę funkcjonalnych powierzchni biurowych dewelopera Adgar Poland o ponad 18 tys. mkw. Nowy właściciel planuje modernizację inwestycji oraz dostosowanie jej do standardów oferowanych najemcom w pozostałych jedenastu warszawskich nieruchomościach spółki.

Renaissance Tower to piętnastokondygnacyjny budynek biurowy, usytuowany na warszawskiej Woli, przy ul. Skierniewickiej 10A. Do dyspozycji tutejszych najemców jest łącznie 18 tys. mkw. powierzchni biurowej klasy A. Nowy właściciel zapowiada rozpoczęcie prac modernizacyjnych, podnoszących komfort i dostosowujących poziom oferowanych przestrzeni i funkcji do tego, który doskonale znany jest najemcom pozostałych biurowców Adgar Poland w Warszawie. Nieruchomość wkrótce zmieni również swoją nazwę na Adgar Renaissance Tower.

Po zeszłorocznym przejęciu Adgar PDT Wola zapowiadaliśmy, że to nie koniec naszych ambitnych planów w tej części Warszawy. Adgar Renaissance Tower istotnie wzmacnia naszą ofertę zarówno w kontekście podaży nowoczesnej powierzchni biurowej, jak i efektywności biznesowej. Wysoki standard budynku jest ważny nie mniej, jak dywersyfikacja lokalizacji, w których najemcy mogą korzystać z proponowanych przez nas usług najmu tradycyjnego czy formatu Flexi Lease. Przypomnę bowiem, że biura Adgar Poland są już dostępne, poza Wolą, również w Centrum Warszawy, na Mokotowie i Ochocie” – mówi Michael Mevorach, Country Manager, Adgar Poland.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora