rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość komercyjna MLP Pruszków II z nowym najemcą logistycznym

default

Nieruchomość komercyjna MLP Pruszków II z nowym najemcą logistycznym. Do grona najemców MLP Group dołączyła firma Logmaster.

Nowy najemca zajął powierzchnię około 6,8 tys. m2 w ramach największego kompleksu magazynowego w regionie. Najemca zamierza przeznaczyć blisko 6,5 tys. m2 na cele magazynowe. Na pozostałych około 300 m2 powstaną nowoczesne powierzchnie biurowe i socjalne.  Przekazanie gotowego obiektu planowane jest w czerwcu 2023 r. W negocjacjach najemcę wspierała firma doradcza Newmark Polska.

 

„Witamy w gronie naszych najemców nową firmę Logmaster. Zgodnie z ustaleniami przygotujemy dla niej powierzchnię logistyczną, uwzględniającą podwyższony komfort użytkowania dzięki doświetleniu wnętrz poprzez dodatkowe okna w elewacji. Warto jednak podkreślić, że oferowany przez nas standard jest na bardzo wysokim poziomie. Zgodnie ze strategią wszystkie nasze nowo powstające obiekty, są poddawane procesowi certyfikacji BREEAM. Oznacza że są budowane z uwzględnieniem rozwiązań mających pozytywny wpływ na środowisko naturalne i zwiększające komfort dla pracowników” – powiedział Tomasz Pietrzak, Leasing Director Poland w MLP Group S.A.

„Dynamiczny rozwój firmy Logmaster sprawił, że nasz Klient potrzebował pilnie wynająć powierzchnię o 50% większą od dotychczasowej. MLP Pruszków II okazał się najlepszą opcją dostępną od zaraz. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w znalezieniu optymalnej powierzchni magazynowej, która zapewni komfortowe warunki pracy i prowadzenia działalności dla firmy Logmaster w najbliższych latach” – mówi Miłosz Borkowski, Senior Associate w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora