rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość komercyjna MLP Business Park Berlin-Ludwigsfelde w 100% wynajęta

MLP_Berlin
Nieruchomość komercyjna MLP Business Park Berlin-Ludwigsfelde została w 100% skomercjalizowana. 

W nowoczesnym i zrównoważonym pod względem ekologicznym kompleksie MLP Business Park Berlin-Ludwigsfelde zostały już ukończone i w pełni wynajęte trzy obiekty o powierzchni 13 tys. m2. Ostatnia hala jest obecnie w budowie i zgodnie z planem ma być przekazana do użytkowania w III kwartale 2022 roku.

MLP Group, jeden z wiodących deweloperów na europejskim rynku nieruchomości magazynowych, wynajął w całości wszystkie trzy wybudowane już obiekty w MLP Business Park Berlin-Ludwigsfelde. Z gotowej powierzchni 13.000 m2 korzystać będzie łącznie osiem przedsiębiorstw z sektora produkcyjnego, handlowego i detalicznego. Duża część najemców już wprowadziła się do obiektów.

MLP Business Park Berlin-Ludwigsfelde jest pierwszym projektem typu Urban Logistics zrealizowanym przez MLP Group. Park powstał niedaleko centrum Berlina na działce o powierzchni około 5 hektarów.
Docelowo będzie oferował łącznie 18.000 m2 w czterech halach. Projekt oferuje moduły o powierzchni od 750, które mogą być elastycznie dzielone i dostosowywane do indywidualnych potrzeb najemców.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora