rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość komercyjna Mapletree Park Gdańsk Airport z najemcą na 5800 mkw. powierzchni magazynowej

Mapletree-Park-Gdansk-1
Spółka Domax odnotowała dynamiczny rozwój. Firma jest jednym z największych producentów wkrętów i łączników do drewna w Europie.

Firma Domax wynajęła magazyn o powierzchni 5800 mkw. w ramach nieruchomości komercyjnej Mapletree Park Gdańsk Airport. W poszukiwaniach i negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.
Mapletree Park Gdańsk Airport to centrum logistyczne zlokalizowane w przemysłowej dzielnicy Gdańska – Gdańsk Kokoszki, w sąsiedztwie Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy. Położenie obiektu zapewnia również dostęp do pracowników z trójmiejskiego rynku pracy.

Spółka Domax oczekiwała kompleksowego wsparcia w procesie poszukiwania i wynajmu powierzchni magazynowej w Trójmieście. Do naszych zadań należały m.in. przedstawienie propozycji, które odpowiadały lokalizacyjnie i czasowo Klientowi, przeprowadzenie negocjacji i odbiór techniczny magazynu. Cieszymy się, że mogliśmy nawiązać współpracę ze spółką Domax – mówi Jakub Dudkiewicz, Associate w Newmark Polska.

W Trójmieście aktualnie trudno o wolną przestrzeń magazynową. Dobra znajomość rynku i pozyskiwanie informacji o zmianach najemców w centrach logistycznych okazały się kluczowe dla szybkiego znalezienia magazynu spełniającego oczekiwania naszego Klienta – dodaje Michał Rafałowicz, Dyrektor Regionalny w Newmark Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora