Informacje dnia

Nieruchomość komercyjna Fort Wola z najemcą na ponad 3 tys. metrów kw. powierzchni handlowej

Fort Wola2_mały
Mayland  jest deweloperem i zarządcą dużych obiektów handlowych w Polsce. Firma przyspiesza prace nad komercjalizacją Fortu Wola przed planowanym na 2022 r. otwarciem zmodernizowanego centrum handlowego.

Głównym operatorem spożywczym obiektu zostanie Kaufland. najemca na powierzchni handlowej wynoszącej ponad 3 tys. metrów kw., zapewni klientom centrum dostęp do kilkunastu tysięcy produktów spożywczych oraz artykułów codziennego użytku. To pierwszy obiekt tej marki w galeriach zarządzanych przez Mayland Real Estate. Sklep Kauflandu w Forcie Wola będzie 8 obiektem sieci w Warszawie.
Otwarcie inwestycji Fort Wola w Warszawie planowane jest w 2022 r.

W komercjalizacji Fortu Wola mocny nacisk kładziemy na segment produktów spożywczych. Kaufland świetnie wpisuje się nie tylko w te oczekiwania, ale również w realizowaną przez nas w Forcie Wola filozofię convenience. Wielkość sklepu jest idealna dla „Nowego Fortu Wola”, pozwoli nam na zagospodarowanie pozostałej powierzchni na inne branże jak np. wyposażenie domu, sport rozrywka. Dodatkowo stale powiększający się cachment, zamknięcie konkurencyjnych obiektów na ul. Połczyńskiej pomaga naszej inwestycji – mówi Grzegorz Latała, dyrektor ds. komercjalizacji i członek zarządu Mayland Real Estate, dewelopera będącego właścicielem obiektu.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora