Informacje dnia

Nieruchomość komercyjna DL Piano wynajęła powierzchnię biurową firmie Reply Polska

DL Piano_Katowice

Firma Reply Polska wynajęła niemal 1000 mkw. przestrzeni biurowej w ramach nieruchomości komercyjnej o charakterze biurowym – DL Piano w Katowicach.

Nieruchomość komercyjna DL Piano to nowoczesny projekt biurowy zrealizowany przez DL Invest Group. Deweloper budował obiekt zgodnie z przyjętymi założeniami budowy wielofunkcyjnych kompleksów, które w największym możliwym stopniu mają zabezpieczać nie tylko biurowe potrzeby najemców, ale także dostarczać komplementarnych funkcji handlowych i usługowych. Biurowiec DL Piano oferuje 17 000 mkw powierzchni. Jest to jeden z najnowszych budynków biurowych w Katowicach, który do użytku został oddany w 2020 roku. Aktualnie budynek jest niemal w pełni skomercjalizowany.

Budynki biurowe realizowane przez DL Invest Group mają dostarczać najemcom zarówno jakościowych, elastycznych przestrzeni biurowych aranżowanych zgodnie z ich potrzebami, jak również szeregu dodatkowych funkcji, dzięki którym użytkownicy powierzchni mogą wiele codziennych spraw zrealizować na terenie naszych projektów. W DL Piano, w częściach handlowych i usługowych znajdują się sklepy spożywcze, piekarnia, drogeria, przedszkole, klub fitness, restauracje, a także sklepy z produktami dla domu – wylicza Bartosz Czuba, Pełnomocnik Zarządu w DL Invest Group. Podpisanie umowy z tak uznaną firmą jak Reply Polska to poświadczenie wysokiej jakości naszych budynków – podkreśla Bartosz Czuba.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora