rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Nieruchomość komercyjna Craft w Katowicach pod opieką firmy doradczej JLL

8ff392c15a63f3e42832331e5546bdea

Firma doradcza JLL będzie odpowiadać za współtworzenie i realizację strategii najmu katowickiej nieruchomości komercyjnej – biurowca Craft.

Biurowiec Craft w Katowicach jest własnością Ghelamco. Zakończenie budowy obiektu planowane jest na 2023 r. Nieruchomość komercyjna powstaje w centrum Katowic, przy ulicy Chorzowskiej, -łównej arterii komunikacyjnej aglomeracji śląskiej, tuż obok centrum handlowego Silesia City Center i w bliskiej odległości od Hali Widowiskowej Spodek.
Nieruchomość komercyjna Craft będzie trzynastopiętrowym, wysokim na 55 metrów budynkiem, który zaoferuje niemal 27 000 mkw. wysokiej klasy powierzchni biurowej. Obiekt będzie certyfikowany w ekologicznym systemie BREEAM na poziomie Excellent.

Katowice są jednym z najprężniej rozwijających się ośrodków gospodarczych w Polsce. Firmy krajowe i zagraniczne – m.in. z sektora usług dla biznesu, przyciąga do miasta bardzo mocny rynek pracy i dostęp do wysoko wykwalifikowanych kadr, rozwinięta sieć dróg oraz ciągle rosnący rynek nieruchomości. Mając to na uwadze, widzimy ogromny potencjał dla projektu biurowego Craft i cieszymy się z możliwości kontynuacji naszej długoletniej współpracy z Ghelamco i rozszerzenie jej właśnie na Katowice, 

dodaje Dorota Gruchała, Dyrektor JLL w Krakowie i Katowicach.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora