Informacje dnia

Nieruchomość komercyjna City Logistics Katowice pozyskała najemcę na 2.067 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej

City-Logistics-Katowice

Spółka SIG, która od ponad 25 lat oferuje na polskim rynku materiały budowlane, podjęła decyzję o relokacji swojego oddziału.

Spółka SIG wynajęła w ramach nieruchomości komercyjnej City Logistics Katowice 2.067 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.
Za budowę City Logistics Katowice odpowiada Panattoni – jeden z największych deweloperów nieruchomości przemysłowych w Europie. Na certyfikowany w systemie BREEAM park składają się cztery budynki klasy A.
– Relokacja naszego katowickiego Oddziału do nowoczesnego centrum logistycznego jest efektem konsekwentnego rozwoju naszej firmy. Dla SIG bardzo istotne są odpowiednie warunki logistyczne, które umożliwiają nam swobodę dostaw, jak również bezpieczne magazynowanie towaru. Cieszę się, że nowa lokalizacja oddziału SIG w City Logistics Katowice spełnia te warunki i pozwoli nam zapewnić jeszcze lepszy komfort zarówno naszym klientom, jak i pracownikom – mówi Bartosz Pilch, Dyrektor E-commerce i Marketingu w firmie SIG.

 

– Dynamiczna sytuacja na rynku materiałów budowlanych oraz chęć rozwoju w regionie Katowic spowodowały, że przedstawiciele spółki SIG zdecydowali się przenieść oddział i zwiększyć wykorzystywaną powierzchnię magazynową. Na korzyść parku City Logistics Katowice przemawiało jego położenie, elastyczne podejście wynajmującego oraz atrakcyjne warunki najmu – mówi Jakub Dudkiewicz, Starszy Doradca w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa Polska.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora