rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość komercyjna 7R Park Bydgoszcz I z najemcą na 2960 metrów kw. powierzchni

0241_7r_park_bydgoszcz_wiz_2
Sieć sklepów spożywczych Stokrotka wynajęła 2 835 m
etrów kw. powierzchni magazynowej oraz 125 metrów kw. powierzchni biurowej w ramach nieruchomości komercyjnej 7R Park Bydgoszcz I.

W sumie najemca wynajął 2960 metrów kw. powierzchni komercyjnej. 7R Park Bydgoszcz to ulokowany w południowej części Bydgoszczy park magazynowy. Jedną z jego głównych zalet jest dobra komunikacja – obiekt dysponuje dogodnym dojazdem do dróg krajowych, które zapewniają szybkie połączenia z każdą częścią miasta. Nieruchomość komercyjna 7R Park Bydgoszcz objęta jest certyfikacją BREEAM.
Sieć sklepów Stokrotka reprezentowana była przez międzynarodową firmę doradczą Cushman & Wakefield – w prowadzeniu transakcji uczestniczyli Kamil Żach oraz Paulina Machałowska.

 

Cieszymy się, że współpraca Cushman & Wakefield z siecią sklepów Stokrotka stale się rozwija. Wraz z jej dynamicznym rozwojem, zwiększa się również zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe. Kolejnym przykładem tego typu transakcji jest umowa najmu z deweloperem 7R w Bydgoszczy, w której najemca zajmie blisko 3000 mkw powierzchni magazynowej dostosowanej do wymogów Klienta m.in. w chłodnię – mówi Kamil Żach, Associate, Cushman & Wakefield.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora