rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Nieruchomość inwestycyjna Marynarska Point 1 wprowadza ekozmiany

Marynarska Point 1_ext

Nieruchomość inwestycyjna Marynarska Point 1 zlokalizowana jest przy ul. Postępu 15B w Warszawie. Obiekt oferuje łącznie 13 270 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej na 10 kondygnacjach oraz lokale handlowe na parterze.

Budynek biurowy Marynarska Point 1 przeszedł gruntowne zmiany, które sprawiły, że stał się on jeszcze bardziej ekologiczny i funkcjonalny. Wyremontowano w nim m.in. lobby windowe, recepcję główną, a elewacja zyskała nowoczesne dekoracyjne oświetlenie. Właścicielem budynku jest fundusz inwestycyjny zarządzany przez Adventum Group, a firma Savills pełni rolę wyłącznego doradcy ds. wynajmu powierzchni biurowych oraz zarządcy obiektu.
Zewnętrzny teren wokół budynku zyskał nowe elementy małej architektury, jak nowe kwietniki z automatycznym systemem podlewania, które umilają spędzanie czasu w nowej strefie relaksu. Najemcy mogą w niej skorzystać także ze specjalnych krzeseł wyposażonych w pedały, które umożliwiają ładowanie urządzeń mobilnych poprzez zainstalowane w nich prądnice.

Adventum jest właścicielem budynku Marynarska Point 1 od 2021 roku. W tym czasie obiekt przeszedł wiele zmian. Przyjęta przez nas strategia ESG koncentruje się na dążeniu do zeroemisyjności znajdujących się w portfelu budynków, dlatego wprowadzając nowe rozwiązania postawiliśmy na inwestycję w energooszczędne urządzenia w całym obiekcie, tak by stał się jeszcze bardziej ekologiczny oraz funkcjonalny dla jego najemców” – mówi Jakub Denus, Leasing Manager w Adventum Group.

W budynku Marynarska Point 1 mamy obecnie dostępną nowoczesną i ekologiczną powierzchnię biurową, która może stać się idealną siedzibą dla firmy lub instytucji szukającej niezależności jaką może zapewnić budynek na wyłączność. W naszej ofercie znajdują się również powierzchnie skierowane do firm poszukujących mniejszych modułów” – mówi Lidia Malec, associate director w dziale Reprezentacji Wynajmującego w Savills.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora