rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość inwestycyjna Magnolia Park we Wrocławiu z nowym najemcą handlowym

Magnolia Park_1Nieruchomość inwestycyjna Magnolia Park jest największym centrum handlowym na Dolnym Śląsku. Łączna powierzchnia handlowa obiektu wynosi 100 tys. mkw.

Jedna z najpopularniejszych polskich marek biżuteryjnych dołączyła do oferty Magnolia Park. Od 3 marca w największej na Dolnym Śląsku galerii handlowej działa butik Lilou ze spersonalizowaną biżuterią oraz dodatkami.
Silna pozycja w branży i międzynarodowy rozgłos – Lilou jest dziś jedną z najpopularniejszych marek z autorską biżuterią. Bransoletki, wisiorki, kolczyki i dodatki projektowane od 15 lat przez założycielkę firmy – Magdalenę Mousson-Lestang noszą zdobywczynie Oscarów Halle Berry i Sandra Bullock, a także znane piosenkarki Alicia Keys i Christina Aguilera oraz Polki takie jak modelka Anna Jagodzińska i tenisistka Agnieszka Radwańska.

Nieustannie wzmacniamy nasz tenant mix o popularne marki. Dołączenie do oferty Lilou pokazuje, że aktywnie pozyskujemy tych najemców, którzy poszukują dla swoich butików najlepszych lokalizacji w największych miastach Polski – mówi Anna Fabianowska, Senior Asset Manager w Multi Poland.

Butik Lilou w Magnolia Park mieści się na poziomie 0, obok sklepu TK Maxx. Najemca zajął lokal o powierzchni 79 mkw.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora