rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość inwestycyjna Konstruktorska Business Center na dłużej z najemcą MoneyGram

MoneyGram, światowy lider w dziedzinie ewolucji mobilnych płatności między osobami fizycznymi, zdecydował się pozostać w nieruchomości komercyjnej Konstruktorska Business Center.

Najemca przedłużył umowę na kolejnych 5 lat. Firma MoneyGram wynajmuje w biurowcu 2725 metrów kw. nowoczesnej powierzchni biurowej, zlokalizowanej na 6. piętrze budynku należącego do Golden Star Group. Konstruktorska Business Center to nowoczesny biurowiec klasy A o łącznej powierzchni najmu 49 500 mkw. Obiekt zlokalizowany jest w samym sercu biznesowej części Mokotowa w Warszawie.

 

Najważniejszym celem naszych działań jest zapewnienie najemcom możliwie najbardziej bezpiecznych, przyjaznych i komfortowych warunków pracy. Skuteczność podejmowanych przez nas inicjatyw znajduje odzwierciedlenie w satysfakcji takich firm jak MoneyGram, która po siedmiu latach najmu powierzchni biurowej w Konstruktorska Business Center, decyduje się na kontynuację współpracy. Cieszymy się, że jako właściciel i zarządca, tak dużego budynku, spełniamy oczekiwania naszych partnerów, co skutkuje zaufaniem z ich strony. Przedłużenie współpracy z najemcą już obecnym w budynku, zawsze stanowi powód do dumy – powiedział Antonio Pomes, Head of Asset Management w Golden Star Estate.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora