rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość inwestycyjna Epol Office w Krakowie z nowym najemcą

EPOL OfficeNieruchomość inwestycyjna Epol Office w Krakowie z nowym najemcą.

Krakowski biurowiec Epol Office należy do spółki Epol Holding. Budynek zyskał nowego, prestiżowego najemcę poufnego z branży turystycznej. Wynajmującego reprezentowała agencja doradcza Corees Polska, najemcę zaś agencja Biuro Na Miarę.
Nieruchomość inwestycyjna Epol Office jest czterokondygnacyjnym obiektem biurowym o powierzchni całkowitej ponad 6300 m2. Aktualnie oferuje w pełni wykończone powierzchnie biurowe klasy A.

– Epol Office systematycznie wypełnia swoje przestrzenie nowymi najemcami. Każdy z wyborów stawiający na nasz obiekt, to potwierdzenie jakości jaką oferujemy, ale i poczucie odpowiedzialności za zaufanie jakim jesteśmy obdarzani. Dziękuję za wybór Epol Office, i mam nadzieję, że jest to początek długiej i owocnej współpracy. – dodaje Aneta Kmiecik, Kierownik oddziału Kraków w Epol Holding.

– Główną rolę przy wyborze Epol Office odegrała w tym przypadku lokalizacja, która zapewnia świetne połączenie z obwodnicą miasta, oraz możliwość szybkiego dostosowania powierzchni przez Wynajmującego zgodnie z wytycznymi Najemcy. Dziękuję wszystkim zaangażowanym osobom za wykonaną pracę i sprawne zamknięcie tematu. – mówi Łukasz Kąpielewski, Starszy Specjalista ds. Najmu w Biuro Na Miarę.

– Lokalizacja Epol Office, a także jakość wykończenia powierzchni, gotowych do przejęcia są kluczowymi elementami wyboru tej lokalizacji przez najemców. Cieszę się, że do ich grona dołączył kolejny najemca. Z mojej strony serdecznie gratuluję i dziękuję za współpracę wszystkim stronom zaangażowanym w finalizację tego procesu. – podsumowuje Tomasz Skrzypek, Leasing Director w Corees Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora