rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Nieruchomość inwestycyjna DL Invest Park Psary z certyfikatem BREEAM In Use na poziomie Excellent

DL Invest Park Psary

Nieruchomość inwestycyjna DL Invest Park Psary z certyfikatem ekologicznym BREEAM In Use na poziomie Excellent.

Segment C3 inwestycji magazynowej DL Invest Park Psary o łącznej powierzchni blisko 40 000 mkw. uzyskał certyfikat ekologiczny BREEAM In Use na poziomie Excellent.
Certyfikacja ekologiczna projektów realizowanych przez DL Invest Group to jedno z założeń firmy przyjętych w ramach wdrażanej strategii ESG: DL Green. Aktualnie trwa proces certyfikacji innych projektów należących do firmy. W ostatnich miesiącach BREEAM In Use na poziomie Excellent uzyskał biurowiec DL Piano w Katowicach, w którym mieści się między innymi siedziba firmy DL Invest Group. W certyfikacji są kolejne projekty.

Certyfikacja ekologiczna BREEAM na wysokim poziomie to poświadczenie jakości naszych nieruchomości, które z jednej zapewniają optymalne środowisko pracy dla naszych najemców, a z drugiej powstają z poszanowaniem otoczenia i środowiska naturalnego. Wysoką punktację w certyfikacji uzyskujemy między innymi dzięki najwyższej jakości materiałom budowlanym i instalacjom, efektywności energetycznej, poszanowaniu dla naturalnego środowiska i prowadzeniu licznych nasadzeń drzew i innych roślin, a także dzięki rozwiązaniom sprzyjającym wykorzystywaniu transportu publicznego oraz alternatywnych środków transportu. Dodatkowo, jednym z podstawowych założeń jest wykorzystywanie w przypadkach, w których to możliwe materiałów oraz firm wykonawczych pochodzących z bliskiej odległości od realizowanych przez nas projektów, aby zminimalizować ślad węglowy, który pozostawia transport i produkcja – mówi Dominik Leszczyński, CEO DL Invest Group.

DL Invest Park Psary to centrum logistyczne w województwie śląskim zlokalizowane na 90-hektarowej działce.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora