rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość inwestycyjna Brama Miasta w Łodzi wciąż przyciąga najemców

Brama Miasta_01Nieruchomość inwestycyjna Brama Miasta w Łodzi wciąż przyciąga najemców.

Nowym najemcą łódzkiego kompleksu biurowego Brama Miasta została Grupa LUX MED. Firma planuje uruchomić tu centrum stomatologiczne. To już drugi oddział tego typu w biurowcach Skanska – pierwszy pojawił się w 2021 roku na parterze gdańskiej inwestycji Wave. Otwarcie placówki w Łodzi jest przewidziane na koniec maja tego roku. Brama Miasta to flagowy projekt Skanska w Nowym Centrum Łodzi o łącznej powierzchni 40 800 mkw.
Kompleks Brama Miasta to już trzecia realizacja biurowa Skanska w Łodzi. Inwestycja oferuje łącznie 40 800 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej i usługowej.

Cieszymy się z kolejnej inwestycji w Łodzi. To drugie nasze centrum pod marką LUX MED Stomatologia w tym mieście. Jest to odpowiedź na potrzeby naszych Pacjentów, którzy szukają coraz wyższej jakości usług świadczonych w najbliższej okolicy – tam gdzie pracują i spędzają większość dnia. W Bramie Miasta planujemy otworzyć placówkę oferującą pełen zakres usług stomatologicznych – od higienizacji po cyfrową ortodoncję i implantologię. Na miejscu będzie także pełen zakres diagnostyki stomatologicznej – mówi Daniel Petryczkiewicz, dyrektor rozwoju LUX MED Stomatologia.

Kolejny najemca w Bramie Miasta jest efektem naszych dążeń do zróżnicowania oferty usługowej dostępnej w biurowcu. Na fali dobrych doświadczeń z placówkami stomatologicznymi w innych lokalizacjach i dużego zainteresowania ich ofertą, z przyjemnością podjęliśmy kolejną współpracę z Grupą LUX MED, tym razem w Łodzi. To najlepszy dowód zaufania, za który dziękujemy – mówi Paulina Strutyńska, starszy menadżer ds. wynajmu w spółce biurowej Skanska w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora