rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość handlowa w Bełchatowie przyciąga najemców jeszcze przed otwarciem

bawelnianka

Galeria Handlowa Bawełnianka zlokalizowana jest w historycznym sercu miasta, na terenie dawnych Bełchatowskich Zakładów Przemysłu Bawełnianego.

Firmy Reserved, Mohito, Cropp, House, Sinsay, CCC, Half Price, eobuwie oraz Modivo zostały kolejnymi najemcami w bełchatowskiej Galerii Bawełnianka. Otwarcie nieruchomości inwestycyjnej zostało zaplanowane na marzec 2023 roku. Łączna powierzchnia, będąca przedmiotem transakcji, wynosi blisko 7.000 mkw. W obiekcie o powierzchni ponad 33 127 mkw. najmu znajdować się będzie ponad 70 sklepów i punktów usługowych, strefa rozrywki z kinem i klubem fitness.

Obiekt jest wyjątkowy pod względem lokalizacji i architektury, a dzięki podpisanym właśnie umowom najmu z najlepszymi w Polsce sieciami odzieżowo-obuwniczymi, będzie mieć też unikalny zestaw najemców – który zapewni Bawełniance klientów z całego regionu. Wkrótce będziemy informować o kolejnych znanych sklepach, które wzbogacą nasz tenant miks – przekazał Grzegorz Guzik – dyrektor generalny GBB Invest.

Inwestorem Bawełnianki jest firma GBB Invest sp. z o.o., której większościowym udziałowcem jest spółka TG Capital Sp. z o.o., należąca do holdingu finansowego działającego głównie w branży deweloperskiej oraz inwestycyjna spółka RM Investments Sp. z o.o., działająca na rynku nieruchomości. Wynajem prowadzi międzynarodowa firma Cushman&Wakefield. Od lutego 2022 r. za nadzór inwestorski nad komercjalizacją obiektu odpowiada firma Mallson Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora