komentarze, opinie, gospodarka

Narzędzie proptech od REDD dla sektora nieruchomości komercyjnych doceniane przez najważniejsze firmy w Polsce

ogrodzki

REDD robi kolejny duży krok. Od dzisiaj specjalnie zaproszeni uczestnicy rynku mogą już korzystać z największej bazy danych o rynku nieruchomości magazynowych. To pierwsza taka baza danych o tym sektorze w Polsce. – Jestem podekscytowany. Właśnie wprowadzamy nową jakość na rynek magazynowy – zaznacza Tomasz Ogrodzki, CEO REDD Group.

Spis treści:
REDD zaprasza wybraną grupę profesjonalistów
REDD daje jeszcze więcej

– REDD stworzył jedno z najgorętszych narzędzi proptech dla sektora nieruchomości biurowych docenianych przez najważniejsze firmy w Polsce. W ostatnich miesiącach intensywnie pracowaliśmy, aby taką samą wartość dostarczyć na rynek nieruchomości magazynowych, który przeżywa obecnie absolutny boom. Proponowane przez nas podejście do transparentności danych o rynku to istotny przełom w Polsce, wpisujący się w światowe trendy sektora nieruchomości. Od dzisiaj uczestnicy rynku magazynowego – podobnie jak ich koledzy z sektora biurowego – będą dysponowali jedyną taką technologią, która oszczędza czas, maksymalizuje zyski z portfolio nieruchomości i wspiera podejmowanie trudnych, skomplikowanych decyzji. Dzisiaj zaczyna się rewolucja w nieruchomościach magazynowych mówi Tomasz Ogrodzki, twórca i CEO REDD.

REDD zaprasza wybraną grupę profesjonalistó

Platforma wysłała już zaproszenia do specjalnie wybranej grupy uczestników tego rynku i to oni w pełni mogą teraz korzystać z bazy dotyczącej rynku magazynowego.

– Do końca roku dostęp do Platformy będzie ograniczony. Pierwsza wersja systemu zakłada pewną elitarność, ponieważ chcemy stworzyć grupę najważniejszych uczestników tego rynku i posłuchać ich opinii oraz potrzeb. To ta grupa otrzymała dostęp do wszystkich możliwości naszej platformy i już dziś może korzystać z tego najbardziej zaawansowanego systemu operacyjnego nieruchomości”mówi Piotr Smagała, Managing Director & Co-Founder, REDD.

REDD daje jeszcze więcej 

– To już nasz kolejny produkt, którym – poprzez technologię – tworzymy przestrzeń do wolności w życiu profesjonalistów nieruchomości. Nasza baza pozwala odzyskać czas, maksymalizuje zyski i wspiera podejmowanie decyzji. Klienci REDD otrzymują narzędzia, dzięki którym większość zadań mogą wykonać w kilka minut, a nie kilka godzin czy dni zaznacza Tomasz Ogrodzki, CEO REDD Group.

Jak zaznacza Ogrodzki, misją REDD jest budowanie technologicznej przestrzeni do lepszej pracy.

— Jeśli profesjonalnie zajmujesz się nieruchomościami magazynowymi, to REDD przeniesie Twoją pracę na wyższy poziom. Tak, jak przy rynku biurowym, tak i przy magazynach zabieramy wszelkie czasochłonne, mechanicznie wykonywane czynności i dajemy czas na zdobywanie nowych klientów oraz na twórcze myślenie o rozwoju firmy. Czas, raz na zawsze, pożegnać na tym rynku arkusze kalkulacyjne. REDD jest przyszłością dodaje Tomasz Ogrodzki, CEO REDD Group.

Źródło: REDD Group.